Konkurs DKK

Pierwszego dnia tegorocznych wakacji nasza biblioteka przemieniła się w studio fotograficzne. Braliśmy udział w konkursie organizowanym przez WiMBP w Rzeszowie dla Dyskusyjnych Klubów Książki. Przedmiotem konkursu było zrobienie fotografii przedstawiającej tytuł, fabułę lub fragment książki a okładki miały prezentować klubowiczów.

W tym roku przedstawiliśmy pełną humoru i subtelnej ironii książkę pt. ”Dziadkowie od A”  do Z”, która sprawiła, że przypominaliśmy sobie te wszystkie cudowne chwile, spędzone razem. Na naszej sesji było gwarnie i wesoło. Dziękujemy za zaangażowanie i przyniesione rekwizyty. Końcowy efekt wszystkim się podobał. (W galerii zobaczcie jak fajnie nam to wyszło :)).

W lipcu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu  dla Dyskusyjnych Klubów Książki  – “Ożywione okładki – żywe historie”. Konkurencja była ogromna bo w mogły w nim uczestniczyć wszystkie kluby z całego woj. podkarpackiego a jest ich ponad 100! Niestety, tym razem nie udało się nam zając podium, ale to nas nie zraża, spróbujemy znów za rok!

Sam udział w konkursie to wspaniała zabawa i doświadczenie.

Konkurs został dofinansowany ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki.

Dyskusyjne Kluby Książki, Instytut Książki